Biblioteka
MODLITWA NA KAŻDY DZIEŃ - ROK LIT. C

KS. MIECZYSŁAW MALIŃSKI

MODLITWA NA KAŻDY DZIEŃ

ROK LITURGICZNY C
(2018/2019)
 



[Wstęp]

ADWENT

1. NIEDZIELA ADWENTU  (2 XII)

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA (8 XII)
NIEPOKALANE POCZĘCIE
NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

2. NIEDZIELA ADWENTU  (9 XII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA ADWENTU  (16 XII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA ADWENTU  (23 XII)
PONIEDZIALEK  (24 XII)

BOŻE NARODZENIE

MSZA ŚWIĘTA W NOCY
(Pasterka)
WTOREK
MSZA ŚWIĘTA O ŚWICIE

MSZA ŚWIĘTA W DZIEŃ  (25 XII)


ŚRODA  (26 XII)
ŚWIĘTEGO SZCZEPANA 

CZWARTEK 
(27 XII)
ŚWIĘTEGO JANA EWANGELISTY 

PIĄTEK 
(28 XII)
ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW 

SOBOTA  (29 XII)


NIEDZIELA W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO  (30 XII)
ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
PONIEDZIAŁEK  (31 XII)

WTOREK  1 I 2019
ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

ŚRODA
CZWARTEK  3 I
NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS

PIĄTEK
SOBOTA

NIEDZIELA  (6 I)
OBJAWIENIE PAŃSKIE (TRZECH KRÓLI)

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

NIEDZIELA  (13 I)
CHRZEST PAŃSKI



OKRES ZWYKŁY
PONIEDZIAŁEK

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

2. NIEDZIELA ZWYKŁA  (20 I)
PONIEDZIALEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

SOBOTA

3. NIEDZIELA ZWYKŁA  (27 I)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA  (2 II)
OFIAROWANIE PAŃSKIE


4. NIEDZIELA ZWYKŁA  (3 II)

  PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA ZWYKŁA  (10 II)

PONIEDZIAŁEK
NMP Z LOURDES

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

6. NIEDZIELA ZWYKŁA  (17 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIATEK
KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
SOBOTA

7. NIEDZIELA ZWYKŁA  (24 II)

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

8. NIEDZIELA ZWYKŁA  (3 III)
PONIEDZIAŁEK
ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA
WTOREK

WIELKI POST

ŚRODA POPIELCOWA  (6 III)

CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA
 
1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (10 III)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (17 III)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK  (19 III)
ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP

ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (24 III)
PONIEDZIAŁEK  (25 III)
ZWIASTOWANIE PAŃSKIE

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (31 III)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (7 IV)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

NIEDZIELA PALMOWA  (14 IV)
WIELKI PONIEDZIAŁEK
WIELKI WTOREK
WIELKA ŚRODA
WIELKI CZWARTEK
WIELKI PIĄTEK
WIELKA SOBOTA

WIELKANOC

NIEDZIELA WIELKANOCNA  (21 IV)

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

2. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (28 IV)
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

PONIEDZIAŁEK

ŚW. WOJCIECHA BISKUPA I MĘCZENNIKA

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIATEK  (3 V)
NMP KRÓLOWEJ POLSKI

SOBOTA

3. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (5 V)
PONIEDZIAŁEK
ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA
  WTOREK
ŚRODA  (8 V)
ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA

CZWARTEK
PIATEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (12 V)

PONIEDZIAŁEK  (13 V)
NMP FATIMSKIEJ
WTOREK
ŚW. MACIEJA APOSTOŁA
ŚRODA
CZWARTEK
ŚW. ANDRZEJA BOBOLI
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (19 V)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

SOBOTA

6. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (26 V)

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ
CZWARTEK
PIĄTEK

NAWIEDZENIE NMP
SOBOTA

7. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (2 VI)
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO  (9 VI)
PONIEDZIAŁEK
NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, MATKI KOŚCIOŁA
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA
PIĄTEK
SOBOTA

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY  (16 VI)
PONIEDZIALEK
ŚW. BRATA ALBERTA
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK  (20 VI)
NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ
(BOŻE CIAŁO)

PIĄTEK
SOBOTA

12. NIEDZIELA ZWYKŁA  (23 VI)
PONIEDZIAŁEK
NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

SOBOTA
ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

13. NIEDZIELA ZWYKŁA  (30 VI)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
ŚW. TOMASZA APOSTOŁA

CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

14. NIEDZIELA ZWYKŁA  (7 VII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

15. NIEDZIELA ZWYKŁA  (14 VII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
NMP Z GÓRY KARMEL

ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

16. NIEDZIELA ZWYKŁA  (21 VII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
ŚW. JAKUBA APOSTOŁA
PIĄTEK
SOBOTA

17. NIEDZIELA ZWYKŁA  (28 VII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

18. NIEDZIELA ZWYKŁA  (4 VIII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

19. NIEDZIELA ZWYKŁA  (11 VIII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO
CZWARTEK  (15 VIII)
WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

PIATEK
SOBOTA
ŚW. JACKA

20. NIEDZIELA ZWYKŁA  (18 VIII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
NMP KRÓLOWEJ
PIĄTEK
SOBOTA
ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA


21. NIEDZIELA ZWYKŁA  (25 VIII)
PONIEDZIAŁEK  (26 VIII)
NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA