Biblioteka


MODLITWA NA KAŻDY DZIEŃ * ROK LITURGICZNY A (2019/2020)



 

 

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
Św. Barbary
CZWARTEK
PIĄTEK
Św. Mikołaja
SOBOTA

2. NIEDZIELA ADWENTU  (8 XII)
NIEPOKALANE POCZĘCIE
NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
PIATEK
SOBOTA
Św. Jana od Krzyża

3. NIEDZIELA ADWENTU  (15 XII)
PONIEDZIAŁEK (16 XII)
WTOREK (17 XII)
ŚRODA (18 XII)
CZWARTEK (19 XII)
PIĄTEK (20 XII)
SOBOTA (21 XII))

4. NIEDZIELA ADWENTU  (22 XII)
PONIEDZIAŁEK (23 XII)

WTOREK  (24 XII)
WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

BOŻE NARODZENIE

NARODZENIE PAŃSKIE  (25 XII)

Drugi dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego
Św. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA  (26 XII)

Trzeci dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego
Św. JANA, Apostoła i Ewangelisty  (27 XII)
Czwarty dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego
Św. Młodzianków, męczenników  (28 XII)

NIEDZIELA   (29 XII)
ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

Szósty dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego  (30 XII)
PONIEDZIAŁEK
Siódmy dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego  (31 XII)
WTOREK
ostatni dzień roku

ŚRODA
(1 I)
ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

CZWARTEK
PIĄTEK
NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS

SOBOTA

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM  (5 I)

PONIEDZIAŁEK (6 I)
OBJAWIENIE PAŃSKIE

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

NIEDZIELA  (12 I)
CHRZEST CHRYSTUSA

 

1. TYDZIEŃ ZWYKŁY

PONIEDZIAŁEK (13 I)
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

 

2. NIEDZIELA ZWYKŁA (19 I)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA ZWYKŁA (26 I)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK

SOBOTA

4. NIEDZIELA ZWYKŁA
OFIAROWANIE PAŃSKIE (2 II)

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA ZWYKŁA (9 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

6. NIEDZIELA ZWYKŁA (16 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

7. NIEDZIELA ZWYKŁA (23 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK


WIELKI POST

 ŚRODA POPIELCOWA  (26 II)
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (1 III)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA 
4 III  Świętego Kazimierza

CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (8 III)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (15 III)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
Św. Józefa, Oblubieńca NMP
PIĄTEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (22 III)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
ZWIASTOWANIE PAŃSKIE
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (29 III)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

NIEDZIELA PALMOWA (5 IV)
WIELKI PONIEDZIAŁEK
WIELKI WTOREK
WIELKA ŚRODA
WIELKI CZWARTEK
WIELKI PIĄTEK


WIELKANOC

WIELKA SOBOTA
WIGILIA PASCHALNA W WIELKĄ NOC

NIEDZIELA WIELKANOCNA (12 IV)
ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

2. NIEDZIELA WIELKANOCNA
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
(19 IV)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA (26 IV)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA WIELKANOCNA  (3 V)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA WIELKANOCNA  (10 V)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

6. NIEDZIELA WIELKANOCNA  (17 V)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE  (24 V)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO  (31 V)

OKRES ZWYKŁY